0850 840 7 841
Bizimle ilgili merak edilen sorular

Bir SEO çalışmasında başarı elde etmek için, sitenizde aşağıda kısaca değindiğimiz bazı önemli parametrelerde iyileştirme yapmak gerekmektedir. Sitenize Gelen Linkler Sitenize gelen link sayısı Sitenize link verilirken kullanılan metin ifadeler Sitenize gelen linklerin kalitesi Web Sayfalarınızın İçeriği Web sayfanızın metin içeriğinde hedef arama kelimesinin kullanımı Web sayfanızın başlığında (title) hedef arama kelimesinin kullanımı H1-H6 html başlık etiketleri arasında hedef arama kelimesinin kullanımı Hedef arama kelimesinin metin içerik içinde koyu (bold) renkli kullanımı Meta açıklama (meta description) ifadesinde hedef arama kelimesinin kullanımı Site içi linklerin hedef arama kelimesi ile verilmiş olması Görsellerin Img

Bizim için SEO sadece Google sıralamalarından ibaret değildir. Henüz 2012 yılında Dönüşüm Odaklı SEO Teknikleri kavramını ortaya attık ve SEO = Dönüşüm dedik. Web sitenizin organik trafik bazlı dönüşümünü arttırmak istiyorsanız, SEO’ya bizim baktığımız şekilde bakan bir ajansı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Hakkımızda bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Küçük bir ekibiz ve birden fazla firmayla aynı anda çalışıyoruz. Bunu yapabilmemizin en önemli nedenlerinden biri planlı çalışmamız ve her firmaya adam/gün üzerinden söz vermemizdir. Belirlenen adam/gün süreleri sözleşmemizde yer alır ve talep edilmesi durumunda harcanan süreler ay/iş bazında raporlanır.

SEO projelerinde başarı elde etmek için, SEO planlaması ve web sitesi optimizasyonu yaparken Google’un belirlediği limit ve kurallara uymamız gerekmektedir. Google tarafından kabul görmeyen bazı yöntemleri kullanmanız kısa süreli olarak sizi üst sıralara taşısa da ilerleyen günlerde Google tarafından cezalandırılmanıza ve hatta endekslerden silinmenize yol açabilir. Başarılı bir SEO planlamasında asla yer verilmemesi gereken yöntemlerden birkaçını aşağıda bulabilirsiniz: Cloaking ve hatalı yönlendirme (ziyaretçilere farklı, arama motorlarına farklı sayfa göstermek) Gizli metinler ve gizli linkler ile Google’u manipüle etmek Hedef arama kelimesi ile link almak için birden çok sitede ücretli yazılar yayımlatmak Tam otomatik link alım yazılı

seo çalışmamız 1ay 3 ay 6 ay 12 ay olarak paket halinde yapılmaktadır ve her çalışmanın kalite fiyatı farklıdır hizmetimiz ilk 3 ayda hiç bir degişiklik göstermez ise iadesi yapılrı aksi halde 1 aylık çalışmada iadesi imkansızdır bu şartları kabul etmiş sayılırsınız..